Zaproszenie na wykład dr Zdzisława Piasty

Zapraszamy suchedniowskich Seniorów oraz wszystkich mieszkańców naszego miasteczka na wykład suchedniowianina dr Zdzisława Piasty z Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego Katedry Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach.

Wykład pt. "Jak amerykański statystyk Edwards Deming przyczynił się do sukcesu gospodarczego Japonii", odbędzie się w Suchedniowskim Ośrodku Kultury "Kuźnica" w sobotę, 30 września o godzinie 16.

Wykład jest jednym z punktów programu Szkoły Liderów 60 + w ramach projektu „Milowy krok – Rada 60+”, którego realizatorem jest  Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna POD PRĄD oraz Gmina Suchedniów, dofinansowanego  ze środków Rządowego Programu Aktywizacji Osób Starszych ASOS na lata 2014-2020.

Zapraszamy!