Suchedniowski Park Artystyczny

W sobotę, 30 września, park miejski zamienił się w przestrzeń działań twórczych. Wszystko to za sprawą SPA, czyli Suchedniowskiego Parku Artystycznego, będące go pierwszym punktem programu wydarzeń w ramach Suchedniowskiego Tryptyku Obywatelskiego.

Podczas sobotniego wydarzenia w formie warsztatów, wystaw, plenerów malarskich, występów wokalnych swoją ofertę zaprezentowali suchedniowscy artyści: Eugeniusz Zegadło, Jarosław Jędrzejski, Krzysztof Szczygieł, Andrzej Dulęba, Alicja Wikło, Magdalena Sułek, Dawid Szlufik, Emil Tokarczyk, Łukasz Lańczyk i Tomek Dorobczyński – Lorein, Janina Młodawska.

Organizatorami wydarzenia byli suchedniowscy artyści oraz Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna POD PRĄD i Fundację Przestrzeń Kultury, przy udziale środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Dziękujemy artystom za udział w plenerze oraz moc artystycznych i duchowych wrażeń!