Odwiedzili wystawę fotografii Musiała

  Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
   

  26 czerwca 23 - osobowa grupa Suchedniowian odwiedziła wystawę fotografii Mariana Musiała ELEMENT KRAJOBRAZU, która trwa od kilku tygodni w siedzibie Fundacji Archeologia Fotografii Warszawie przy ulicy Chłodnej 20. Była to także okazja do spotkania i rozmowy z panią Hanką Musiałówną – córką suchedniowskiego fotografa oraz Janem Andermanem – Jego wnukiem.
  Tematem rozmów były oczywiście zdjęcia i wspomnienia z nimi związane, ale nie tylko. Aktualnie, na zlecenie Gminy trwają prace nad przygotowaniem albumu pod roboczym tytułem „Suchedniów wczoraj i dziś”. Publikacja zawierać będzie zdigitalizowane i pięknie opracowane archiwalne zdjęcia autorstwa Mariana Musiała, które wykonywał przez 50 lat swojej pracy w Suchedniowie, a także reportażowe fotografie współczesnego Suchedniowa wykonane przez Jana Andermana.
  Wydanie albumu planowane jest na 2019 rok i połączone będzie z wystawą i innymi wydarzeniami dla całej społeczności lokalnej.
  Zapraszamy do obejrzenia WYSTAWY W Warszawie, która trwać będzie do 15 lica 2018 r., fotorelacji z wycieczki, a także filmu, który dotyczy wystawy
  od czasu 10:45:
  https://vod.tvp.pl/video/informacje-kulturalne,27062018,37537903
  Zdjęcia udostępniamy dzięki uprzejmości Hanny Musiałównej oraz Jana Andermana

  Copyright © 2020 Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna "Pod Prąd". Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Szukaj