„SUCHEDNIÓW.NATURALNIE. Sieć usług turystycznych” - zaczynamy!

  Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
   

  We wtorek 8 stycznia 2019 r., podczas spotkania informacyjnego przekonaliśmy się, że pomysł zbudowania sieci usług turystycznych w Suchedniowie zyskał zainteresowanie i przychylność tych, którzy mają wcielić go w życie, czyli mieszkańców prowadzących różnego rodzaju działalność turytyczną i okołoturytyczną: przedsiębiorców, liderów organizacji społeczych i instytucji publicznych.

  Ponad 40 osób przez ponad 2 godziny konstruktywnie i twórczo dyskutowało o zasobach i brakach, potencjałach i ograniczeniach Suchedniowa. 

  Sieć SUCHEDNIÓW. NATURALNIE zbudowana zostanie  na bazie potencjału i zasobów istniejących podmiotów (czyli ludzi ich pasji!) i jako pierwsza tego typu struktura na terenie Gminy Suchedniów będzie mieć innowacyjny i pilotażowy charakter. Nikt tego wcześniej nie robił, nikt nie ma pewności jak pomysł sprawdzi się w praktyce, stąd pojawiają się pytania: 

  Czy to się uda ?
  Czy to ma sens?
  Czy to dobry pomysł?
  Czy to komuś się przyda?
  Co z tego będę miał /miała?

  KAŻDY uczestnik spotkania  w podsumowaniu dyskusji zabrał głos i w 100% były to głosy ZA.
  Prawie wszyscy obecni przedsiębiorcy, organizacje i instytucje złożyły deklarację uczestnictwa w projekcie. Prawie wszyscy zdeklarowali udział w warsztatach szkoleniowo-integracyjnych zaplanowanych na 2 lutego. 

  Dobre spotkanie i dobra rozmowa to dobry początek przedsięwzięcia, którego tkanką mają być ŻYWE RELACJE MIĘDZYLUDZKIE.

  Zapraszamy do SIECI wystkich, którzy nie mogli być z nami wczoraj na warsztaty 2 lutego. Więcej informacji nt miejsca, godziny itp już niebawem. 

  Kontakt:
  Karolina Gałczyńska-Szymczyk
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  kom. 601 245 146

   

   

  Copyright © 2020 Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna "Pod Prąd". Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Szukaj