zaproszenie

  IV ogólnopolska, interdyscyplinarna konferencja naukowa - ZAPROSZENIE DLA PRELEGENTÓW

  Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
   

  Mamy zaszczyt zaprosić na IV ogólnopolską, interdyscyplinarną konferencję naukową pt. "Osoba w przestrzeni, przestrzeń w czasie – konotacje ludzi, miejsc i czasów w drodze do poznania lokalnego dziedzictwa kulturowego, która odbędzie się w dniu 19 września 2020 r. w Suchedniowie.

  Szczegółowe informacje można znaleźć w zaproszeniu. 

  Zaproszenie kierujemy do naukowców zajmujących się różnymi dziedzinami nauki, pracujących w  ośrodkach naukowych i muzealnych na terenie Staropolskiego Okręgu Przemysłowego, a także przedstawicieli środowisk naukowych świętokrzyskich uczelni wyższych. Zapraszamy historyków-regionalistów współpracujących ze Stowarzyszeniem w zakresie realizowanych dotychczas projektów.  

  Organizatorzy przewidują wynagrodzenia dla prelegentów (umowa o dzieło), oraz publikację materiałów pokonferencyjnych w szóstym numerze wydawnicytwa popularno - naukowego  „Zeszyty Suchedniowskie. Historia” (planowany termin - jesień 2021).
  Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w konferencji zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowegodostępnego w załączniku i nadesłanie go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 20 lipca 2020 roku.
  Informacje o zakwalifikowaniu do uczestnictwa zostaną podane 25 lipca 2020 r.

  Uwaga

  W związku z panującą sytuacją epidemiczną, organizatorzy zastrzegają sobie prawo  do zrealizowania konferencji w innej formie niż tradycyjna (stacjonarna i bezpośrednia), np. w formie wideokonferencji z wykorzystaniem platformy komunikacyjnej lub mediów społecznościowych. Forma spotkania będzie dostosowana do panujących w momencie jej realizacji przepisów prawa oraz zgodnie z wymogami zapewniania bezpieczeństwa zdrowia i życia jej uczestników.

   
  Copyright © 2020 Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna "Pod Prąd". Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Szukaj