SPOTKANIE POPULARNO – NAUKOWE „ZESZYTY SUCHEDNIOWSKIE. HISTORIA” NR 2/2017

Stowarzyszenie "Grupa Inicjatywna Pod Prąd" ma zaszczyt zaprosić na spotkanie popularno-naukowe „ZESZYTY SUCHEDNIOWSKIE. HISTORIA” nr 2/2017, które odbędzie się w dniu 3 września 2017 r. od godz. 17.00 w Suchedniowskim Ośrodku Kultury „Kuźnica”

W programie

• Prezentacja projektu „ZESZYTY SUCHEDNIOWSKIE. HISTORIA” oraz Stowarzyszenia Grupa Inicjatywna POD PRĄD
    • Wystąpienia Autorów tekstów
    • Dyskusja, pytania do Autorów, zakończenie spotkania

Podczas spotkania każdy z Państwa otrzyma nieodpłatnie egzemplarz drugiego numeru „Zeszytów Suchedniowskich. Historia”.

Jednocześnie zwracamy się do Państwa z apelem i prośbą o wsparcie finansowe kolejnego numeru planowanego rok 2018 poprzez udział w zbiórce publicznej, która zostanie przeprowadzona podczas spotkania.
    Liczymy na Państwa hojność!