Zakończenie projektu - Podziękowania

Szanowni Państwo,

Z ogromną satysfakcją i prawdziwą przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy realizację projektu Mediateka Suchedniów. Za nami trzy spotkania popularno – naukowe z udziałem ponad 250 mieszkańców i sympatyków Suchedniowa, a także konkurs historyczny, którego wymiernym efektem są cztery ciekawe historie rodzinne gotowe do publikacji. Trwałym śladem działań projektowych jest i pozostanie BARDZO WAZNA RZECZ - „Zeszyty Suchedniowskie. Historia nr 1/2016”, które aktualnie czyta co najmniej 150 suchedniowskich rodzin, a kolejne - mamy nadzieję - będą czytać przez następne dziesięciolecia.

Trzy miesiące realizacji projektu poprzedziły półroczne przygotowania. Kwotę 5 tysięcy dotacji z programu FIO pomnożyliśmy dzięki ludzkiej pracy i zaangażowaniu. Pragniemy zatem gorąco podziękować wszystkim osobom, które w różny sposób wspierały realizację projektu:

Panu Burmistrzowi – Cezaremu Błachowi - za wsparcie pomysłu i objęcie projektu patronatem

Partnerom:

pani Małgorzacie Wiśniewskiej i pracownikom Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznejw Suchedniowie

panu Andrzejowi Karpińskiemu i pracownikom SOK Kuźnica

pani Magdalenie Przyjemskiej – z Wydziału Rozwoju i Strategii UMiG w Suchedniowie

Autorom testów:

panu Pawłowi Zubińskiemu

panu Piotrowi Skucha

panu Krzysztofowi Karbownikowi

pani Agnieszce Włodarczyk – Mazurek

redaktorowi naczelnemu – panu Marcinowi Medyńskiemu

Członkom komisji konkursowej:

panu Krzysztofowi Zemeła

pani Annie Pasek

pani Zofii Wójcickiej

Prelegentom:

panu Szymonowi Piaście

panu Andrzejowi Grabkowskiemu

pani Ewie Kołomańskiej

Księdzu Proboszczowi za ujęcie zaproszeń dla mieszkańców w ogłoszeniach parafialnych

Dziękujemy Wszystkim Mieszkańcom i Sympatykom Suchedniowa, licznie i aktywnie uczestniczącym w spotkaniach popularno – naukowych. Państwa obecność i zaangażowanie jest dowodem, że nasza działalność jest ważna, potrzebna i warta kontynuacji.

Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna POD PRĄD
    Karolina Gałczyńska-Szymczyk