Zeszyty Suchedniowskie. Historia

Zeszyty Suchedniowskie. Historia.

Termin realizacji
    01.04.2017 r - 30.09.2017 r.

Projekt „Zeszyty Suchedniowskie. Historia” to kolejny etap działań zainicjowanych i realizowanych przez członków Stowarzyszenia od grudnia 2015 r., mających na celu odkrywanie, utrwalanie i upowszechnianie historii Suchedniowa.
    Projekt obejmuje:
    - opracowanie i wydanie drugiego numeru cyklicznej publikacji "Zeszyty Suchedniowskie. Historia"
    - organizację spotkania popularno-naukowego, promującego publikację.

UCZESTNICY/ADRESACI PROJEKTU
    Adresatami projektu są mieszkańcy Miasta i Gminy Suchedniów oraz osoby związane z Suchedniowem więzami rodzinnymi oraz emocjonalnymi.

PARTNERZY PROJEKTU
    Gmina Suchedniów
    Suchedniowski Ośrodek Kultury „Kuźnica”

Projekt STO jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
    w ramach programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2017.

Powiązane artykuły

Zeszyty Suchedniowskie Historia plakat