Zaproszenia

  Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

  Rada Seniorow w Suchedniowie

  Burmistrz Miasta i Gminy Suchedniów oraz Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna POD PRĄD zapraszają do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących powołania Rady Seniorów w Suchedniowie. 

  Konsultacje odbędą się w dniu 26 września 2017 r. w Suchedniowskim Ośrodku Kultury „Kuźnica” w godzinach 12.00-15.00

  Spotkanie poprowadzi Jadwiga Olszowska-Urban - ekspert komunikacji interpersonalnej i społecznej, specjalista public relations.

  Podczas spotkania wszyscy zainteresowani będą mogli podzielić się swoimi uwagami dotyczącymi sposobu powołania oraz funkcjonowania Rady oraz innych zapisów zawartych w projekcie Statutu Rady Seniorów opracowanego przez Urząd Miasta i Gminy w Suchedniowie

  Zapewniamy bezpłatny transport!

  Potrzebę skorzystania z transportu należy zgłosić do Karoliny Gałczyńskiej - Szymczyk lub Pauliny Pedryc, tel. 41 254 186 wew. 12, adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub osobiście w biurze projektu, które mieści się w pokoju 202 w Urzędzie Miasta i Gminy w Suchedniowie.

  O nas

  Naszym celem jest inicjowanie, wspieranie i organizowanie różnorodnych przedsięwzięć na rzecz rozwoju społeczności lokalnej.

  Copyright © 2020 Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna "Pod Prąd". Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Szukaj