Ułatwienia dostępu

Podziękowania za IV OIKN


Szanowni Państwo,

Drodzy Prelegenci, Goście i Słuchacze

IV Ogólnopolskiej, Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej,

Kolejna edycja konferencji przechodzi do historii.

Dziękujemy za Waszą obecność – fizyczną na sali w suchedniowskiej Kuźnicy, wirtualną – za pośrednictwem Internetu i tą "niewidzialną" i "niemierzalną" a tak wyraźnie odczuwalną - duchową.

Dziękujemy Prelegentkom i Prelegentom za wygłoszone wykłady - ogromną porcję wiedzy, dawkę emocji i silny bodziec do działania.

Dziękujemy Gościom i Słuchaczom - za skupienie, uwagę, ciekawe pytania i dyskusje. Za mile słowa i niezwykle dla nas cenne informacje zwrotne - maile, SMS, telefony.

Dzięki Wam wszystkim konferencja to wydarzenie naukowe na wysokim poziomie, a jednocześnie SPOTKANIE I ŻYWY DIALOG ponad czasem i podziałami.

Zachęcamy Państwa do lektury "Zeszytów Suchedniowskich. Historia" - pięć numerów do solidna porcja niezwykle różnorodnych tekstów. My nie ustajemy w pracy i już zaczynamy przygotowania kolejnego, szóstego numeru, który ukaże się za rok, a będzie obejmował 8 tegorocznych wykładów.

I na koniec dziękujemy wszystkim, dzięki którym to wydarzenie mogło się odbyć - Grantodawcom, Darczyńcom, Gospodarzom, a przede wszystkim Suchedniowskim Włodarzom. Bez Waszego wsparcia finansowego, organizacyjnego i bez zaufania, którym nas obdarzyliście, zorganizowanie konferencji nie byłoby możliwe.

Do zobaczenia za rok!

Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna POD PRĄD

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com