Ułatwienia dostępu

WARSZTATY PROZDROWOTNE NA MOSTKACH

„Naturoterapia w praktyce - wykorzystaj ją na co dzień!”  oraz „Zdrowa dieta na co dzień” to dwa spotkania warsztatowe, które zorganizowaliśmy 4 i 11 września 2020 r.

Warsztaty odbyły się w pięknej scenerii w Agroturystyce GREEN VIT w Mostkach, w promieniach jesiennego słońca.

Zajęcia prowadziła naturoterapeutka - Monika Ptak-Korbacz oraz specjalistki ds. żywienia - Anna Kruk oraz Sylwia El-Dursi.

 

Program warsztatu „Naturoterapia w praktyce - wykorzystaj ją na co dzień!” 

 • MATA ZAMIAST KAWY - zajęcia ruchowe 
 • NATUROTERAPIA NA CO DZIEŃ - wykład i warsztat
 • KULINARNE INSPIRACJE – zagadki smakowe,degustacja potraw, prezentacja,
  mini wykład
 • MARSZ PO ZDROWIE – spacer wokół zalewu


Program warsztatu „Zdrowa dieta na co dzień”

 • WYKŁAD, prezentacja oraz dyskusja
 • KULINARNE INSPIRACJE – zagadki smakowe, degustacja potraw wg zasad
  zdrowej diety
 • KONSULTACJE INDYWIDUALNE z dietetykiem
 • MARSZ PO ZDROWIE – spacer wokół zalewu

Były to warsztaty pilotażowe, dedykowane osobom w wieku senioralnym w ramach projektu w ramach projektu „SUCHEDNIÓW. NATURALNIE - usługi prozdrowotne dla seniorów i niepełnosprawnych”, który ma na celu opracowanie i realizację pakietów usług prozdrowotnych dedykowanych dwóm grupom społecznym: niepełnosprawnym oraz seniorom z Gminy Suchedniów. Oferta bazuje na zasobach sieci usług turystycznych SUCHEDNIÓW. NATURALNIE.

Projekt "Suchedniów. Naturalnie. Usługi prozdrowotne dla niepełnosprawnych i seniorów" jest realizowany przez Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna POD PRĄD ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”, Instytucja Zarządzająca PROW 20124-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

 

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com