Ułatwienia dostępu

Zeszyty Suchedniowskie. Historia - tom VII

Jest już tradycją, że co roku podczas konferencji naukowej organizowanej cyklicznie przez nasze stowarzyszenie w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa – przynosimy wszystkim uczestnikom PREZENT.

Tak było i w tym roku – 10 września w Suchedniowskim Ośrodku Kultury „Kuźnica” – z dumą i satysfakcją oddaliśmy w Państwa ręce kolejny - siódmy tom Zeszytów Suchedniowskich. Historia.

Książka jest bezpłatna. Wydanie siódmego tomu Zeszytów było możliwe dzięki wsparciu finansowemu Województwa Świętokrzyskiego, Powiatu Skarżyskiego, Gminy Suchedniów,
a także dzięki darowiznom przekazanym przez Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Suchedniów, Bank Spółdzielczy w Suchedniowie, Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych "TERMATEX" Sp. z o.o. oraz Mieszkańców i Przyjaciół Suchedniowa.
Z serca dziękujemy.

Książkę można otrzymać w Urzędzie Miasta i Gminy w Suchedniowie (pok. 202) lub
w Suchedniowskim Ośrodku Kultury Kuźnica. Wszystkie tomy są również dostępne w wersji cyfrowej na naszej stronie https://www.stowarzyszeniepodprad.pl/ w zakładce PUBLIKACJE.

Jednocześnie zwracamy się do Czytelników z prośbą o wsparcie finansowe kolejnego numeru planowanego na wrzesień 2023 r. - poprzez przekazanie darowizny.

Wpłat można dokonać na konto:

Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna POD PRĄD

38 8520 0007 2001 0002 5843 0001

Tytułem: Zeszyty Suchedniowskie

 

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com